Silifke

e-Posta Yazdır PDF

 

 Hastalarimiz merkezimiz hakkinda neler söyledi?

 


 İDRİS ÇÖRT

Doğuştan Diyaliz hastası olan İdris Çört henüz 25 yaşında. Diyaliz Merkezi için ellerinden geleni yapıyorlar derken, diyalizin hayatını bir miktar olumsuz etkilediğini söylüyor. Çalıştığı için zamanından çalan ve kimi zaman işini aksatan bu hastalık için diğer diyaliz hastalarınında hasta psikolojisinde kalıpta çalışmamazlık yapmamalarını birşeylerle meşgul olmaları gerektiğini savunuyor.

 

Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız.

 


  BAYRAM ÇELİK

Burada kendimi bir aile ortamında gibi hissediyorum. 2 Senedir Silifke Diyaliz Merkezinde tedavi gören Bayram Çelik, diyaliz hastası olmanın günlük yaşantısına herhangi bir etkisi olmadığını, diyaliz hastası olanlarında yediklerine içtiklerine dikkat etmeleri gerektiğini belirtiyor. İlaç kullanımının sıklığından dolayı bu hastalığın oluştuğunu ve daha önce bir kez akciğer ameliyatı geçirdiğini söylüyor ve Silifke Diyaliz Merkezi için şunları ekliyor; "Burada kendimi bir aile ortamında gibi hissediyorum, bu merkezin fazlası var eksiği yok."

 

Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız.


  SENİRE GÖKMEN

Başka hastanelere gittiğimde burayı özlüyorum. 

 Tam 8 Senedir diyaliz hastası olan Senire Gökmen Silifke Diyaliz için; "Başka hastanelere gittiğimde burayı özlüyorum." Dedi.
Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız.


 

MUSTAFA KAFES

Yazın diyaliz hastaları için Merkezden organizasyon yapılmasını isteyen Keser, böbrek taşı sebepinden dolayı diyalize bağlı yaşamını sürdürmesinin hayatına etkisini; "işim yok gücüm yok buraya gelip tedavimi görüp gidiyorum hayatıma herhangi bir etkisi yok."  diyerek açıklıyor.
Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız.


 

 HASAN SÜMBÜL

4 Senedir diyaliz hastası olan Sümbül, böbrek taşı nedeniyle yakalandığı bu hastalığa yakalanmamak için, pehrizlere dikkat etmek gerektiğini ve içtikleri suyun temiz olması gerektiğini söylüyor.3 Senedir Silifke Diyaliz Merkezinde tedavi gören sümbül bir çok merkeze göre daha ilgili ve nezih bir ortamın olduğunu söylüyor.
Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız.


 

 

 

 

 

 

 

  

 
Buradasınız: Ana Sayfa

İletişim

Harita da görmek için buraya tıklayınız.
  • Tel: +90 (324) 712 03 33
  • Fax: +90 (324) 712 09 99
  • Email: info@silifkediyaliz.com.tr
  • Adres:Göksu Mah.Atatürk Bulvarı.Ceylaner Apt.Zemin Kat No:103/A Silifke/Mersin/TÜRKİYE